-11%

4 805 ₴
4 290 ₴
Висота: 110 см
Ширина (Діаметр): 70 см
Діаметр основи: 12 см
Мінімальна висота: 65 см
Максимальна потужність лампи: 20 W
Напруга ламп: 220V
Патрон: G4
Кількість ламп:36
Ступінь захисту: IP20
Вес:3.4 kg
Лампа у комплекті:
Можливість регулювання висоти:
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу:метал
Матеріал плафона, підвісок:акрил
Діаметр плафону: 7.5 см
Тип покриття:фарба
Довжина монтажної планки: 11.5 см.
Габарити упаковки:43x48x33
Об'єм упаковки
для Нової пошти (1шт): 0.068 м³
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Материал каркаса | металл |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | G4 |
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.1 г |
| Диаметр потолочной чаши | 12 см |
| Ширина | 700 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 1100 мм |
| Диаметр плафона, мм | 75 см |
| Длина монтажной планки | 115 см |
| Количество источников света | 36 шт |
| Материал плафона, подвесок | Акрил, Стекло |
| Минимальная высота | 650 |
| Площадь освещения | до 8 |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Цвет | Серебро |