-11%


4 156 ₴
3 710 ₴
"Класична люстра в спальню 2018/400CH" - це не просто джерело світла, це елегантна прикраса, яка надає кімнаті вишуканого вигляду.
Ця підвісна кришталева люстра ідеально підійде для тих, хто цінує елегантність і хоче додати вишуканості до свого інтер'єру.
Виберіть красу, виберіть "Класична люстра до спальні 2018/400CH" для свого будинку!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Классический |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Крюк |
| Тип цоколя | E14 |
| Цвет | Хром |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9.8 г |
| Диаметр | 39 см |
| Длина | 39 см |
| Ширина | 390 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 950 мм |
| Количество источников света | 7 шт |
| Минимальная высота | 400 |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Цвет камней (подвесок) | Прозрачный |