-11%


8 154 ₴
7 280 ₴
Висота: 80 см
Ширина (Діаметр): 100 см
Діаметр основи: 12 см
Мінімальна висота: 50 см
Максимальна потужність лампи: 20 W
Напруга ламп: 220V
Патрон: G4
Кількість ламп:54
Ступінь захисту: IP20
Вес:4.8 kg
Лампа у комплекті:
Можливість регулювання висоти:
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу:метал
Матеріал плафона, підвісок:скло
Діаметр плафону: 8 см
Тип покриття:фарба
Довжина монтажної планки: 11.5 см.
Габарити упаковки:48x69x27
Об'єм упаковки
для Нової пошти (1шт): 0.089 м³
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | G4 |
| Цвет | Золотистый |
| Цвет плафона | Белый |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.8 г |
| Диаметр потолочной чаши | 12 см |
| Ширина | 1000 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 800 мм |
| Диаметр плафона, мм | 75 см |
| Длина монтажной планки | 115 см |
| Количество источников света | 54 шт |
| Минимальная высота | 500 |
| Степень защиты IP | IP20 |