





11 794 ₴
Висота: 95 см
Ширина (Діаметр): 79 см
Діаметр основи: 15 см
Мінімальна висота: 50 см
Максимальна потужність лампи: 40 W
Напруга ламп: 220V
Патрон:E14
Кількість ламп:10
Ступінь захисту: IP20
Вес:5 kg
Лампа у комплекті:Ні
Можливість регулювання висоти:
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу:метал
Матеріал плафона, підвісок:скло
Тип покриття:гальваніка
Довжина монтажної планки: 13 см.
Габарити упаковки:73x73x16
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Классический |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E14 |
| Цвет | Золотистый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 21 г |
| Диаметр | 79 см |
| Длина | 79 см |
| Ширина | 790 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 950 мм |
| Длина монтажной планки | 130 см |
| Количество источников света | 10 шт |
| Минимальная высота | 500 |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Цвет камней (подвесок) | Прозрачный + Пепельный |