-11%



6 340 ₴
5 660 ₴
Довга люстра з кришталевими підвісками на 10 ламп колір Хром Diasha 303-800x300CH - це елегантна та стильна люстра, яка стане чудовою прикрасою будь-якого інтер'єру. Вона підійде як для класичних, так і сучасних дизайнів.
Основна перевага цієї люстри – можливість регулювання її висоти. Ви можете забути про проблеми з підбором відповідного кріплення до стелі, оскільки тип кріплення - планка.
Люстра оснащена 10 джерелами світла, які дозволять поступово висвітлити приміщення. У комплект поставки не входять лампочки, але ви можете вибрати різні типи ламп, такі як світлодіодні, розжарювальні або енергозберігаючі.
Матеріал каркаса люстри - метал, а плафони та підвіски виконані зі скла, що надає їй елегантного та вишуканого вигляду. Арматура і основа мають хромоване покриття, те саме стосується і каменів-підвісок, вони прозорі.
Ця модель має діаметр 31 см, довжину 82 см та висоту 65 см. Напруга мережі складає 220-240 В. Виробник – бренд Diasha. Люстра представлена в кольорі Хром, але також доступні інші кольори, уточнюйте у менеджера.
Купити кришталеву люстру недорого можна в нашому інтернет-магазині безкоштовною доставкою.
Тип вимикача – настінний, а тип цоколя – E14. Ширина люстри складає 31 см.
Не проґавте можливість придбати елегантну люстру зі знижкою та прикрасити ваш інтер'єр яскравим та стильним акцентом.
Висота: 65 см
Ширина (Діаметр): 31 см
Довжина: 82 см
Мінімальна висота: 40 см
Максимальна потужність лампи: 40 W
Напруга ламп: 220V
Патрон:E14
Кількість ламп:10
Ступінь захисту: IP20
Вага:15 kg
Лампа в комплекті:Ні
Можливість регулювання висоти: Так
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок:кришталь
Тип покриття: гальваніка
Довжина основи: 38 см
Ширина основи: 6 см
Довжина монтажної планки: 33 см.
Габарити упаковки: 32x82x13, 32x41x19
Кількість коробок:2
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E14 |
| Цвет | Хром |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 15 г |
| Диаметр | 31 см |
| Длина | 820 см |
| Ширина | 310 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 650 мм |
| Длина монтажной планки | 330 см |
| Количество источников света | 10 шт |
| Минимальная высота | 400 |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Цвет камней (подвесок) | Прозрачный |