-8%

3 339 ₴
3 071,07 ₴
Купуйте недорого та з вигодою Яскраву квадратну люстру з підсвічуванням до 25 кв.м кольору Белый (146 Ват) від бренду Svet.
У нас низька ціна та швидка доставка по Україні.
Люстра оснащена світлодіодами (LED) з колірною температурою теплий-нейтральний-холодний 3000K-4000K-6000K. Монтаж здійснюється на планку.
Вбудований димер на пульті дистанційного керування дозволяє регулювати яскравість та колірну температуру. Підсвічування навколо основи оснащено триколірними світлодіодами (синій, червоний, бузковий). Матеріали плафона – акрил, каркас – метал. Гарантійний термін – 12 місяців. Площа освітлення – до 25 кв.м.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Мощность лампы | 146 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 15 см |
| Длина | 50 см |
| Пользовательские характеристики | |
| В переводе на обычные лампы накаливания | 1168 Ват |
| Количество источников света | 5 шт |
| Оснащение | пульт дистанционного управления, диммер, LED драйвер с регулируемой цветовой температурой |
| Площадь освещения | до 20 |
| Подсветка вокруг основания | 3 colоr (синяя, красная, сиреневая) |
| Стиль исполнения | Современный |
| Так же данные модели есть в других цветах | уточняйте у менеджера |