
660 ₴
SC-2102/1W BK PK/BU/PL 22W+8W 270*320*90
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SVET |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 240 Ват |
| Оснащення | led драйвер із регульованою колірною температурою, під час кожного вмикання вимикача, перемикатися режими |
| Стиль виконання | Хай тек |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Ширина | 27 |