-8%
4 639 ₴
4 267,84 ₴
Потужна люстра LED у кольорі Хром 182 Ват від бренду SVET – це чудове рішення для освітлення вітальнею площею до 35 кв.м. Стильне виконання в сучасному дизайні надасть вашому інтер'єру елегантності та вишуканості. Люстра оснащена вбудованими світлодіодами, які забезпечують яскраве та якісне освітлення з можливістю регулювання теплоти свічення (3000K-4000K-6000K).
Зручність використання забезпечується пультом дистанційного керування типу димер, який дозволяє контролювати яскравість світла. Потужність лампи становить 182 Ватт, що еквівалентно 1456 Ватт традиційних ламп розжарювання.
Матеріали, що використовуються у виготовленні плафона та підвісок, це високоякісний акрил, а каркас виконаний із надійного металу. Гарантія на цю модель складає 12 місяців, що гарантує надійність та довговічність виробу.
Придбати цю люстру можна за низькою ціною з можливістю отримати додаткову знижку. Доставка здійснюється швидко та безпечно по всій Україні. Замовте світлодіодну люстру зараз і створіть у своїй вітальні затишну атмосферу за допомогою стильного та функціонального освітлення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Мощность лампы | 182 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Цвет | Хром |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Тип лампы | Накаливания |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 15 см |
| Длина | 73 см |
| Пользовательские характеристики | |
| В переводе на обычные лампы накаливания | 1456 Ват |
| Количество источников света | 6 шт |
| Оснащение | пульт дистанционного управления, диммер, LED драйвер с регулируемой цветовой температурой |
| Площадь освещения | до 30 |
| Подсветка вокруг основания | 3 colоr (синяя, красная, сиреневая) |
| Стиль исполнения | Современный |
| Так же данные модели есть в других цветах | уточняйте у менеджера |