-8%1 490 ₴
1 370,06 ₴
Придбати недорого стельову LED-люстру з підсвічуванням до 18 кв.м у кольорі Чорний 76 Ватт SVET SC-2118/2C BK PK/BU/PL ви можете натиснути на наш сайт. Наш Інтернет магазин пропонує низьку ціну на світлодіодні люстри, а також надає можливість купити зі знижкою. Ми забезпечуємо швидку доставку та гарантію на кожен товар.
Колір Чорний підкреслює сучасний стиль виконання цієї моделі. Люстра оснащена вбудованими світлодіодами (LED) із настінним вимикачем та планкою кріплення. Ви зможете насолодитися теплим, нейтральним або холодним кольором світіння (3000K-4000K-6000K) залежно від настрою та обстановки в кімнаті.
Навколо основи люстри є підсвічування з трьома кольорами (синє, червоне, бузкове), яке створить ефектний акцент. Пульт дистанційного керування відсутній, але зручне перемикання режимів відбувається при кожному увімкненні або вимкненні вимикача. Термін служби LED-лампи складає 50000 годин, що гарантує його довговічність та надійність.
Матеріал плафона - акрил, а каркас виконаний з металу. Гарантійний термін 12 днів. Бренд Svet відомий своєю якістю та надійністю. Площа освітлення цієї люстри сягає 18 кв.м., що дозволить рівномірно висвітлити великі приміщення.
Зробіть ваш інтер'єр яскравішим та елегантнішим за допомогою нашої стельової LED-люстри. Купуйте якісну продукцію за вигідними умовами у перевіреного постачальника.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диммер | Нет |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Мощность лампы | 76 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Цвет | Черный |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 15 см |
| Длина | 42 см |
| Пользовательские характеристики | |
| В переводе на обычные лампы накаливания | 608 Ват |
| Количество источников света | 2 шт |
| Оснащение | led драйвер с регулируемой цветовой температурой, при каждом включении выключении выключателя, переключаються режимы |
| Площадь освещения | до 18 |
| Подсветка вокруг основания | 3 colоr (синяя, красная, сиреневая) |
| Стиль исполнения | Современный |
| Так же данные модели есть в других цветах | уточняйте у менеджера |