-11%


9 834 ₴
8 780 ₴
Купити недорого якісну підвісну люстру Світлячки на 54 лампи кольору Хром Diasha Y887-54A SL можна у нас.
Ця красива декоративна люстра з колекції Світлячок стане чудовим доповненням для вашої вітальні, залу чи спальні. Вона має можливість регулювання висоти і має стильне виконання в модерному стилі.
Люстра виготовлена з металу, а плафони та підвіски виконані зі скла, що додає їй особливого шарму. У комплект входять лампочки, а тип лампи – світлодіодний.
Номер моделі Y887-54A SL У нас ви можете купити люстру із безкоштовною доставкою за низькою ціною. Розміри: висота – 105 см, діаметр стельової чаші – 150 см, мінімальна висота – 50 см, ширина – 105 см. Колір основи – хром, а колір плафона – білий. Можливе використання звичайних ламп розжарювання (потужність – 160 Вт). У нас є нові підвісні люстри Diasha з усіма вказаними характеристиками. Купуйте якісну та стильну люстру для надання особливої атмосфери вашому інтер'єру!
Висота: 105 см
Ширина (Діаметр): 105 см
Діаметр основи: 15 см
Мінімальна висота: 50 см
Максимальна потужність лампи: 20 W
Напруга ламп: 220 V
Патрон: G4
Кількість ламп:54
Ступінь захисту: IP20
Лампа в комплекті:1
Можливість регулювання висоти:1
Тип кріплення:Монтажна планка
Матеріал каркасу:Метал
Матеріал плафона, підвісок:Скло
Діаметр плафона: 7.5 см
Тип покриття:
Довжина монтажної планки: 14 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | G4 |
| Цвет плафона | Белый |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Тип лампы | Накаливания |
| Тип светильника | Подвесной |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.5 г |
| Диаметр потолочной чаши | 15 см |
| Ширина | 1050 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 1050 мм |
| Диаметр плафона, мм | 75 см |
| Длина монтажной планки | 140 см |
| Количество источников света | 54 шт |
| Минимальная высота | 500 |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Цвет | Серебро |