




4 503 ₴
Кришталева люстра овальної форми для вітальні на 8 ламп, колір Срібло + Хром – це елегантний та стильний освітлювальний пристрій, який чудово підійде для вашої вітальні. Люстра має овальну форму і оснащена 8 лампами, що допоможе створити яскраве, але приємне освітлення в кімнаті. Колір Срібло + Хром додає шик та сучасний вигляд люстрі. Люстра має високу якість виконання та блиск кришталю, що додасть вашому інтер'єру особливого шарму. Купуйте цю люстру та насолоджуйтесь комфортною та затишною атмосферою у своєму будинку.
Ширина (Діаметр): 28 см
Довжина: 78 см
Мінімальна висота: 35 см
Максимальна потужність лампи: 40 W
Напруга ламп: 220 V
Довжина цепочки: 45 см
Патрон:E14
Кількість ламп:8
Ступінь захисту: IP20
Лампа у комплекті:0
Можливість регулювання висоти:1
Тип кріплення:Монтажна планка
Матеріал каркасу:Метал
Матеріал плафона, підвісок: Кришталь.
Тип покриття:Фарба
Довжина основи: 38 см
Ширина основи: 5 см
Довжина монтажної планки: 32 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Классический |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E14 |
| Цвет | Хром |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9 г |
| Длина | 780 см |
| Ширина | 280 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 70 мм |
| Длина монтажной планки | 320 см |
| Длина цепи | 450 |
| Количество источников света | 8 шт |
| Минимальная высота | 350 |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Цвет камней (подвесок) | Прозрачный |