-8%


34 ₴
31,35 ₴
| Тип | Світлодіодні лампи |
|---|---|
| Бренд | BIOM |
| Артикул | 1417 |
| Потужність | 6 W |
| Еквівалентна потужність | 54 W |
| Тип цоколя | E27 |
| Форм-фактор | G45 |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Температура світла | 3000 K |
| Форма лампи | Куля |
| Робоча напруга | 220 V |
| Можливість регулювання яскравості | Не диммируемые |
| Клас якості | Стандарт |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Кут світіння, ° | 180 |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Світлова віддача | 90 Lm/W |
| Колір світіння | Тепле світло |
| Світловий потік | 540 Lm |
| Особливості | Бюджетні |
| Країна бренду | Українські |
| Дизайн | Сучасні |
| Колекція | BT |
| Призначення | В кімнату |
| Термін служби | 25000 год |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное рабочее напряжение | 220 В |
| Цоколь | E27 |
| Цвет свечения | Теплый |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| В переводе на обычные лампы накаливания | 56 Ват |
| Мощность | 7 |
| Состояние | Новое |