









4 077 ₴
Пропонуємо до Вашої уваги стельову Led люстру Диммер MX2346/5WH .
Світлодіодні люстри 'Флористика' призначені для м'якого освітлення. Вишуканий дизайн та закруглені форми доповнить інтер'єр спальні, вітальні чи дитячої кімнати. Світлодіодна люстра має кілька режимів роботи: тепле 3000К, холодне 6000К, нейтральне 4000К світло. Крім стандартних режимів світлодіодної люстри в багатьох моделях, доданий режим кольорового підсвічування. Стельовий світильник має електронний димер, за допомогою якого можна регулювати яскравість люстри від 5% до 100% за допомогою пульта, що йде в комплекті з люстрою.
Купити люстру Диммер MX2346/5WH можна оформивши замовлення на сайті або зателефонувавши за вказаними телефонами.
Колір: Белый.
Матеріал каркасу : метал.
Матеріал плафона : Акрилові.
Висота : 7 см.
Довжина люстри : 60 см.
Тип лампи : Вбудовані світлодіоди (LED).
Максимальна споживана потужність лампи : 70 Ват.
У перекладі на звичайні лампи напруження це : 560 ват.
Площа освітлення до : 18 кв.м.
Оснащення : пульт дистанційного керування, диммер з регулюванням колірної температури.
Напруга ламп : 220~240 В.
Тип кріплення : Планка.
Можливість швидкого та простого регулювання яскравості, вибору режимів за допомогою пульта керування.
Основні режими світла: теплий 3000К, холодний 6000К, нейтральний 4000К.
Підсвічування: Ні.
Регулювання яскравості: можна змінювати рівень яскравості світла від 5% до 100%.
Регулювання колірної температури: від 3000К до 6000К.
Режим нічника: люстра буде включена на 5% потужності.
Загальне включення вимкнення.
Відео огляд:
Надійно та вигідно купити люстру Led діодну ви можете у нашому магазині за найкращою ціною в оригінальній якості. Ми стежимо за трендами у світі освітлювальної техніки, пропонуючи клієнтам тільки найкраще, актуальне - товар є в наявності та доставляється у всі регіони України службами доставки!

Ми працюємо не перший рік і маємо багато позитивних відгуків.
Гарантуємо швидку доставку та технічний супровід.
Перед відправкою весь товар перевіряється на працездатність.
При оформленні замовлення на певну суму безкоштовна доставка.
Оформити замовлення на сайті або за телефоном.
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів.
Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті.
Виконання замовлення у встановлений термін.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Мощность лампы | 70 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип светильника | Потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 7 см |
| Диаметр потолочной чаши | 30 см |
| Длина | 60 см |
| Ширина | 60 см |
| Пользовательские характеристики | |
| В переводе на обычные лампы накаливания | 560 Ват |
| Количество источников света | 5 шт |
| Оснащение | пульт дистанционного управления, диммер, LED драйвер с регулируемой цветовой температурой |
| Площадь освещения | до 16 |
| Стиль исполнения | Современный |