-11%
135 ₴
120 ₴
Высота : 20 mm
Ширина (Діаметр) : 110 mm
Діаметр отвору : 60 mm
Максимальна потужність лампи : 50 W
Напруга ламп : 220 V
Тип ламп : светодиодная
Патрон : g5.3
Патрон : MR16
Кількість ламп : 1
Тип кріплення : в отверстие 60мм
Материал каркаса : металл
Тип покриття : краска
Ступінь захисту : IP20
Комплект поставки : корпус светильника
Комплект поставки : патрон
Вага : 0,166 kg
Тип упаковки : без упаковки
Кількість в упаковці : 50
Точкові світильники з гіпсу ідеально доповнюють класичний інтер'єр. Поєднуючи ліпні софіти з багетами та розеткою під люстру, можна досягти гармонії та досконалості в деталях.
У цих світильниках можна використовувати галогенові або світлодіодні лампи на 12 та 220 вольт.
Найбільш економічними лампами є світлодіодні. У них великий термін служби та невелике споживання електроенергії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Врезное отверстие, мм | 6 см |
| Количество источников света | 1 шт |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | в отверстие 60мм |
| Тип цоколя | MR16 |
| Цвет | Хром |
| Ширина | 1.1 |