-12%


67 ₴
59 ₴
Максимальна потужність лампи : 50 W
Тип ламп : галогеновая
Діаметр отвору : 65 mm
Материал каркаса : металл
Тип покриття : гальваника
Комплект поставки : светильник
Высота : 10 mm
Ширина (Діаметр) : 90 mm
Тип ламп : светодиодная
Кількість ламп : 1
Напруга ламп : 220 V
Патрон : g5.3
Тип кріплення : в отверстие 60мм
Ступінь захисту : IP20
Комплект поставки : патрон
Стиль виконання : хай-тек
Патрон : MR16
Тип ламп : энергосберегающая
Стиль виконання : минимализм
Для тих, хто втомився від блиску та не хоче жодних малюнків на стелі, ми розробили нову колекцію металевих світильників. Вони розраховані під найпопулярнішу лампу MR-16, кріпляться в отвір 60мм, можуть застосовуватись у різних приміщеннях.
За допомогою точкових світильників ви можете грати зі світлом та простором. Ви можете рівномірно розподілити точкові світильники по стелі або зробити акценти за допомогою них.
Також пропонуємо:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал каркаса | металл |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип светильника | Врезной |
| Цвет | Бронзовый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1 мм |
| Диаметр врезного отверстия | 6.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 9 |
| Количество источников света | 1 шт |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | в отверстие 60мм |
| Тип цоколя | MR16 |
| Ширина | 9 |