-11%








3 136 ₴
2 800 ₴
Пропонуємо до Вашої уваги лінійку стельових світлодіодних люстр 'Кільця' 8022/6HR LED 3color диммер.
Основною перевагою даної серії є великий вибір кольорів та конфігурації, що дозволяє вибрати оптимальний варіант для будь-якого приміщення. Люстри на 4 кільця підійдуть для невеликих кімнат, спалень, вітальні. На 6 та 8 кілець – максимально висвітлять великі зали, холи, вітальні. Дизайн моделей лаконічний і м'який, у кожен будинок додасть затишок та спокій. Купити люстру 8022/6HR LED 3color диммер можна оформивши замовлення на сайті або зателефонувавши за вказаними телефонами.
Колір: Хром
Матеріал каркасу : метал
Матеріал плафона : Акрилові
Висота : 15 см
Максимальна довжина люстри : 80 см
Тип лампи : Вбудовані світлодіоди (LED)
Максимальна споживана потужність лампи : 125 Ват
У перекладі на звичайні лампи напруження це : 1000 Ват
Площа освітлення до : 25 кв.м
Оснащення : пульт дистанційного керування, диммер, LED підсвічування
Напруга ламп : 220~240 В
Тип кріплення : Планка
Можливість швидкого та простого регулювання яскравості, вибору режимів за допомогою пульта керування
Підсвічування навколо основи: : 3 colоr (синя, червона, бузкова)
У гілках основні режими світла: теплий 3000К, холодний 6000К, нейтральний 4000К
Регулювання яскравості: можна змінювати рівень яскравості світла від 5% до 100%.
Регулювання колірної температури: від 3000К до 6000К
Режим нічника: люстра буде включена на 5% потужності
Загальне включення вимкнення
Управління з телефону через програму: Є, уточнюйте у менеджера
Відео огляд:
Надійно і вигідно купити люстру світлодіодну стельову з пультом і підсвічування м ви можете в нашому магазині за найкращою ціною в оригінальній якості.
Ми стежимо за трендами у світі освітлювальної техніки, пропонуючи клієнтам тільки найкраще, актуальне - товар є в наявності та доставляється у всі регіони України службами доставки !

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Мощность лампы | 125 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Цвет | Хром |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 15 см |
| Диаметр потолочной чаши | 30 см |
| Длина | 80 см |
| Пользовательские характеристики | |
| В переводе на обычные лампы накаливания | 1000 Ват |
| Количество источников света | 6 шт |
| Оснащение | led драйвер с регулируемой цветовой температурой, при каждом включении выключении выключателя, переключаються режимы |
| Площадь освещения | до 20 |
| Подсветка вокруг основания | 3 colоr (синяя, красная, сиреневая) |
| Стиль исполнения | Современный |
| Так же данные модели есть в других цветах | уточняйте у менеджера |
| Управление с телефона | Есть, уточняйте у менеджера |