-11%

135 ₴
120 ₴
Колір: Чорний
Найбільший діаметр: 10 см
Висота: 1
Тип ламп:галогенова, або світлодіодна лампа
Тип патрона: g5.3, MR16
Кількість ламп: 1
Максимальна потужність ламп: 50W
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: в отвір 60мм
Нова серія точкових світильників дозволить зробити Ваше житло стильним і сучасним. Дані світильники ідеально підходять для світлодіодних ламп, які забезпечують найкращі параметри освітленості та енергозбереження, дозволяючи дизайнерові інтер'єру можливість для креативу.
Точковий світильник - це спеціальний вбудований світильник, який використовується для спрямованої або загальної підсвічування певних ділянок Вашої квартири. Їх застосовують на кухні, у ванній кімнаті, для освітлення сходів та у житлових кімнатах.
При рівномірному розподілі різних джерел світла (наприклад: люстра в центрі кімнати + точкові світильники по краю стелі) ви можете добитися ефекту відсутності тіні і зорово увілічіть простір кімнати. Куди б Ви не подивилися, точкові світильники будуть висвітлювати простір перед Вами і всі навколишні предмети.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал каркаса | металл |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип светильника | Врезной |
| Цвет | Черный |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1 мм |
| Диаметр врезного отверстия | 6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 10 |
| Количество источников света | 1 шт |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | в отверстие 60мм |
| Тип цоколя | MR16 |
| Ширина | 10 |