-6%









966 ₴
905,35 ₴
|
Назва |
Світильник світлодіодний Biom SMART SML-R08-50 3000-6000K 50 Вт з д/у |
|---|---|
|
Потужність |
50 W |
|
Еквівалентна потужність |
450 W |
|
Форма світильника |
Круглі |
|
Тип |
Світильники |
|
Робоча напруга |
175-265 V |
|
Світловий потік |
3800 Lm |
|
Температура світла |
3000-6000 K |
|
Колір світіння |
Холодне-Нейтральне-Тепле світло |
|
Світлова видатність |
76.0 |
|
Тип розсіювача |
Матовий (Frosted) |
|
Кут світіння, ° |
170.0 |
|
Колір корпусу |
Білі |
|
Розмір габаритний, мм |
400х55 |
|
Клас захисту |
IP20 |
|
Особливості |
Красиві |
|
Клас енергоефективності |
A+ |
|
Країна бренда |
Українські |
|
Клас якості |
Стандарт |
|
Термін експлуатації |
40000 год |
|
Пульт керування в комплекті |
Да |
|
Можливість димування |
Димовані |
|
Колекція |
SML |
|
Додаткове джерело світла |
Немає |
|
Призначення |
Для дому |
|
Дизайн |
Стильні |
|
Тип світильника |
SMART світильники |
|
Застосування |
У дитячу |
|
Тип встановлення |
На стелю |
Характеристики
Опис
Світлодіодний світильник Biom SMART SML-R08-50 належить до лінійки розумних пристроїв, роботою яких можна керувати за допомогою пульта ДК. Він має форму круга та білий прозорий плафон, ввімкнений у гроногенне забарвлення. Прилад може змінювати свій відтінок, корелюючи з параметрами яскравості та колірної температури. Доступний інтервал — 3000-600 К (теплий, нейтральний і холодний тон).
Потужність виробу — 50 Вт, що еквівалентно звичайному джерелу світла на 450 Вт. Водночас світловий потік становить 3800 лм, а світлова видатність — 76 лм/Вт. Індекс кольоропередавання в цій моделі дорівнює 80 од., а кути розсіювання променів досягають величини 170°.
Плафон світильника виготовлений із полікарбонату, а арматура виготовлена з металу. У діаметрі світильник становить 40 см, маючи товщину 5,5 см. Оцінка термін експлуатації — 40 тисяч годин.
Пульт дистанційного керування постачається в комплекті з приладом. Він дає змогу віддалено керувати яскравістю й колірною температурою світіння, а також активувати режими.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 400 Ват |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Кількість джерел світла | 1 шт |
| Оснащення | пульт дистанційного управління, диммер, LED драйвер з регульованою колірною температурою |
| Площа освітлення | до 12 |
| Термін служби | 50 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 170 градусів |