-11%


8 591 ₴
7 670 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 880 Ват |
| Висота | 1100 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр основи, мм | 160 мм |
| Довжина монтажної планки, мм | 150 мм |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Мінімальна висота, мм | 550 мм |
| Потужність лампи | 110 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Оснащення | пульт |
| Площа освітлення | до 20 |
| Світловий потік | 6050 |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колірна температура | 3200, 4100, 6000 |
| Ширина | 650 |