

1 626 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SVET |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діммер | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Силікон |
| Потужність лампи | 164 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір | Чорний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 1312 Ват |
| Кількість джерел світла | 3 шт |
| Оснащення | led драйвер із регульованою колірною температурою, під час кожного вмикання вимикача, перемикатися режими |
| Площа освітлення | до 30 |
| Термін служби | 50 000 ч. |
| Стиль виконання | Модерн, хай тек |
| Так само ці моделі є в інших кольорах | уточнюйте в менеджера |
| Тип цоколя | Led |
| Колір світіння | Білий-нейтральний |
| Колірна температура | 3200K, 4100K, 6000K |