



4 660 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 157 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 8635 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 1256 Ват |
| Висота | 1100 мм |
| Діаметр кілець | 80+60+50+30см |
| Діаметр основи, мм | 250 мм |
| Довжина монтажної планки, мм | 250 мм |
| Кількість джерел світла | 4 шт |
| Мінімальна висота, мм | 500 мм |
| Оснащення | пульт дистанційного управління, диммер, LED драйвер з регульованою колірною температурою |
| Площа освітлення | до 25 |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип покриття | фарба |
| Форма плафона | Коло |
| Колір | Золото |
| Колірна температура | 3200, 4100, 6500 |
| Ширина | 1500 |