-5%
1 250 ₴
1 187,50 ₴
Тип джерела освітлення: LED
Потужність: 20W
Кількість джерел світла: 2
Матеріал основи: метал
Колір основи: чорний
Матеріал розсіювача: акрил
Колір розсіювача: білий матовий.
Тип кріплення на стіну: планка
Відступ від стіни: 4 см
Ширина: 8,5 см
Висота: 65 см
Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artlight |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 650 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 160 Ват |
| Кількість джерел світла | 2 шт |
| Тип цоколя | Led |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Колірна температура | 3200K, 4100K, 6000K |