-9%

1 507 ₴
1 371,37 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 96 Ват |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Робоча напруга | 48 В постійного струму |
| Тип кріплення | текстильна трекова система |
| Тип світильника | трековий |