


5 780 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 130 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Бронзовий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 см |
| Діаметр | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 1040 Ват |
| Діаметр кілець | 40+60+80 см |
| Кількість джерел світла | 3 шт |
| Оснащення | пульт дистанційного управління, диммер, LED драйвер з регульованою колірною температурою |
| Площа освітлення | до 20 |
| Так само ці моделі є в інших кольорах | уточнюйте в менеджера |
| Форма плафона | Коло |
| Колірна температура | 3200K, 4100K, 6000K |