-9%
2 578 ₴
2 345,34 ₴
Показати оптові ціниЛюстра LED 752L78 GRAY
Ширина: 620 мм;
Висота: 45 мм;
Тип ламп: LED;
Пульт є;
Матеріали: метал+акрил;
Режими освітлення: теплий, холодний, нейтральний;
Колір сiрий;
Потужність: 2x45W (90W);
Напруга ламп: 220V
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 90 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір | Сірий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 62 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 720 Ват |
| Кількість джерел світла | 1 шт |
| Оснащення | пульт дистанційного керування, LED драйвер із регульованою колірною температурою. |
| Площа освітлення | до 20 |
| Термін служби | 50 000 ч. |
| Форма | П'ятикутник |