







1 749 ₴
Керована світлодіодна люстра IRUMA.
Керується з пульта та вимикача:
• зміна кольору свічення
• зміна яскравості свічення
• швидка зміна режимів за допомогою вимикача (тепле світло, холодне світло, нейтральне світло)
Потужність 70 Вт
Висвітлить приміщення до 18 кв.м.
Матеріал корпусу: алюміній
Колір корпусу: білий, чорний
Матеріал розсіювача: акрил
Колір розсіювача: білий.
Кріпиться на монтажну планку
Люстра IRUMA - втілення гармонії та сучасного стилю. Поєднує спільне та акцентне світло. Регульований спот можна спрямувати та підсвітити об'єкти в кімнаті. Наприклад, направити на журнальний столик чи картину на стіні.
Дизайн у вигляді кіл чорного та білого кольору відображає баланс дня та ночі.
Освітленням можна керувати за допомогою пульта або вимикача, вибираючи потрібну температуру світла та яскравість свічення під будь-який час доби та настрій.
Надайте новий сенс своєму будинку разом із IRUMA.
Характеристики
| Потужність, Вт | 70 |
|---|---|
| Розмір світильника, мм | 510x400x65 |
| Для приміщення, м2 | 20 |
| Керування | Вимикач, Пульт |
| Термін служби, год. | 50000 |
| Світловий потік, Лм | 3000, 6000 |
| Матеріал | акрил, метал |
| Колірна температура, К (хв.) | 3000 |
| Колірна температура, К (макс.) | 6500 |
| Колір | матовий білий, чорний |
| Кут розсіювання | 180 |
| Клас електробезпеки | І |
| Робоча потужність, Вт | 70 |
| Рівень захисту IP | 20 |
| Частота, Гц | 50/60 |
| Коефіцієнт пульсації, % | <1 |
| Робоча напруга | 180-265 |
| Індекс кольору, Ra | 80 |
| Аналог ламп розжарювання | 7х100Вт |
| Тип монтажу | Накладний |
| Розмір індивідуального пакування, мм | 550x450x135 |
| Вага нетто, кг | 1.240 |
| Вага брутто, кг | 2.180 |
| Робоча температура, С | -30..+50 |
| RGB підсвічування | Ні |
| Спот-система | Так |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Esllse |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 70 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 51 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 560 Ват |
| Кількість джерел світла | 3 шт |
| Оснащення | led драйвер із регульованою колірною температурою, під час кожного вмикання вимикача, перемикатися режими |
| Площа освітлення | до 16 |
| Стиль виконання | Сучасний |