




3 740 ₴
Світлодіодний стельовий світильник - люстра з пультом та керуванням зі смартфона
- регулювання кольору освітлення з одночасним світінням жовтого та білого світла (технологія DOUBLE)
- управління яскравістю
- управління з вимикача (нейтральне світло, холодне+тепле світло, тепле+холодне світло, нічник)
Корпус з алюмінію, розсіювач ПММА, пульт, вбудований драйвер, кріплення на скобу
Колір корпусу: чорний, золотий
Колір розсіювача: білий матовий.
.
Поєднання теплого та холодного світіння, а також їх різні комбінації перевернуть Ваші уявлення про можливості сучасних технологій у галузі освітлення. Оптимальний для освітлення кімнати до 20 кв. У комплекті постачається пульт. Легкий та не нагрівається, підходить для всіх типів стель. Безпечний для зору, відсутність ультрафіолетового випромінювання, відсутність пульсації. Функція пам'яті, прошивка пульта та керування описано в інструкції до світильника. Відмінний подарунок на новосілля, мамі, татові, синові, доньці, родичам та друзям. Люстра підійде для інтер'єру дитячої, вітальні, зали, спальні, передпокою чи кухні, заміського будинку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Esllse |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 90 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 49 см |
| Ширина | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 720 Ват |
| Оснащення | пульт дистанційного управління, диммер, LED драйвер з регульованою колірною температурою |
| Площа освітлення | до 20 |
| Стиль виконання | Хай тек |