









2 189 ₴
Керована світлодіодна СМАРТ люстра OSAKA.
Керується з пульта, смартфоном та вимикачем:
• зміна кольору свічення
• зміна яскравості свічення
• функція нічник
• швидка зміна режимів за допомогою вимикача (нейтральне світло, холодне світло, тепле світло, нічник)
Потужність 65 Вт
Висвітлить приміщення до 15 кв.м.
Матеріал корпусу: алюміній
Колір корпусу: білий
Матеріал розсіювача: силікон
Колір розсіювача: білий.
Кріпиться на монтажну планку
Внесіть у свій інтер'єр витонченість та функціональність зі світлодіодною люстрою OSAKA. Люстра забезпечує рівномірне освітлення у приміщеннях різного типу на площі до 15 кв. м.
Виготовлений з високоякісного пластику та алюмінію, світильник має ступінь пиловологозахисту IP-20, що робить його ідеальним вибором використання всередині приміщення.
Особливості моделі включають світло, що налаштовується, з можливістю вибору теплого, холодного, нейтрального світіння або нічника. З регульованою яскравістю та можливістю вибору колірної температури освітлення, кожне приміщення можна адаптувати до ваших уподобань. Люстра також підходить для різних типів стель, включаючи натяжні, а її стильна форма додасть затишку до будь-якої кімнати.
Якісна та надійна, вона прослужить вам довгий час, радіючи вам своїм модним та ефектним дизайном.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Esllse |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 65 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 43 см |
| Ширина | 43 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 520 Ват |
| Оснащення | пульт дистанційного управління, диммер, LED драйвер з регульованою колірною температурою |
| Площа освітлення | до 16 |
| Стиль виконання | Хай тек |