

7 150 ₴
Колір металу: Золото
Розмір: три кільця Ø30 см два кільця Ø40 одне кільце Ø50. Висота підвісу 200 см
Оснащена: електронний трансформатор вхід 200-240v вихід 12v.
Led.
Три режими (теплий холодний, нейтральний)
Плафон: акрил
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Artlight |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 180 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Золотистий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 см |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 1440 Ват |
| Діаметр кілець | 50+40+30 см |
| Кількість джерел світла | 6 шт |
| Площа освітлення | до 30 |
| Форма плафона | Коло |