

3 911 ₴
"Люстра Лофт павук на 12 плафонів V9935-12/BK" - це не просто джерело освітлення, а справжній предмет інтер'єру, що поєднує в собі стиль, функціональність та якість. Поєднання металу та акрилу надає їй сучасного вигляду, а широкий вибір колірної гами свічення дозволяє створити потрібне освітлення у приміщенні.
Подаруйте собі затишок та стиль з "Люстра Лофт павук на 12 плафонів V9935-12/BK"!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rise |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діммер | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 84 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 116 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 672 Ват |
| Кількість джерел світла | 12 шт |
| Площа освітлення | до 18 |
| Термін служби | 50 000 ч. |
| Стиль виконання | Хай тек |