
2 345 ₴
Led бра 100 см WM 33/1000 - це чудовий вибір для сучасного інтер'єру. Поєднання стильного дизайну, енергоефективності та функціональності роблять його ідеальним рішенням для освітлення у вашому будинку.
Не пропустіть можливість придбати Led бра 100 см WM 33/1000 для затишку та стилю у вашому будинку!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Line |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 48 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 4100K |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 384 Ват |
| Довжина | 100 |
| Кількість джерел світла | 2 шт |
| Стиль виконання | Хай тек |
| Тип цоколя | Led |
| Ширина | 18 |