


906 ₴
Повний опис та переваги:
Світильник лід у коридор SY-7391/580 WH+BK - це стильне та сучасне освітлення для вашого інтер'єру. Її ультра-модний дизайн у мінімалістичному стилі чудово доповнить будь-яке приміщення. Завдяки вбудованим світлодіодам, вона забезпечує яскраве та якісне освітлення в теплому, нейтральному або холодному відтінках
Кому підійде:
Ця люстра ідеально підійде для сучасних інтер'єрів, де важливі як функціональність, так і естетика. Вона прикрасить вітальню, спальню або кабінет, додавши до приміщення шарм та затишок.
Переваги використання Світильник лід у коридор SY-7391/580 WH+BK:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SVET |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діммер | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 68 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 58 см |
| Ширина | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 544 Ват |
| Оснащення | led драйвер із регульованою колірною температурою, під час кожного вмикання вимикача, перемикатися режими |
| Площа освітлення | до 16 |