-11%


8 154 ₴
7 280 ₴
"Сучасна кришталева люстра ЛЕД 7708-3D/G" - це вишукане поєднання сучасного дизайну та функціональності. Оснащена пультом дистанційного керування та led драйвером з регульованою колірною температурою, вона забезпечить яскраве та затишне освітлення у вашому інтер'єрі.
Подаруйте собі радість і затишок з "Сучасною кришталевою люстрою ЛЕД 7708-3D/G"!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 75 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Золотистий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22 см |
| Довжина | 77 см |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 600 Ват |
| Оснащення | пульт дистанційного управління, диммер, LED драйвер з регульованою колірною температурою |
| Площа освітлення | до 18 |
| Форма плафона | Коло |