



5 550 ₴
"Велика люстра LED Промені 8673-10GD" , з її сучасним дизайном та функціональністю, ідеально підійде для оновлення вашого інтер'єру. Гарантія якості Artlight, надійність та естетика у кожній деталі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Artlight |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діммер | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 78 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Золотистий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 624 Ват |
| Кількість джерел світла | 10 шт |
| Площа освітлення | до 18 |
| Термін служби | 50 000 ч. |
| Стиль виконання | Хай тек |