-8%1 611 ₴
1 478,29 ₴
"Біла люстра лід з підсвічуванням SL-5331/2+2 WT+RGB" - це не просто джерело світла, а елемент декору, який додасть затишок і стиль ваш інтер'єр. Її функціональність, сучасний дизайн та можливість регулювати освітлення зроблять ваш простір яскравим та затишним. Насолоджуйтесь комфортом та атмосферою, створеною цією унікальною люстрою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SVET |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 96 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 768 Ват |
| Кількість джерел світла | 4 шт |
| Оснащення | led драйвер із регульованою колірною температурою, під час кожного вмикання вимикача, перемикатися режими |
| Площа освітлення | до 20 |
| Підсвітка навколо основи | RGB 7 кольорів веселки (Червоний, Жовтогарячий, Жовтий, Зелений, Блакитний, Синій, Фіолетовий) |
| Стиль виконання | Сучасний |