-5%

1 800 ₴
1 710 ₴
Характеристики:
"ЛЕД бра з годинником BD-4125" - це не тільки функціональний і стильний світильник, але і розумне доповнення до інтер'єру вашого будинку. Його особливості роблять його популярним серед аматорів сучасного дизайну.
Цей світильник ідеально підійде для тих, хто цінує не тільки функціональність, але та дизайн у своєму інтер'єрі. "ЛІД бра з годинником BD-4125" привнесе вишуканість та сучасність у будь-яке приміщення.
Купуючи "ЛЕД бра з годинником BD-4125", ви отримуєте не тільки стильний елемент декору , але й можливість насолодитися гарним та ефективним освітленням у вашому будинку.
Придбайте "ЛЕД бра з годинником BD-4125" і створіть затишок та стиль у своєму будинку прямо зараз!
%2C%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F%20(%D0%9F%D1%83%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F%20%D0%B2%20Instagram%20(%D0%9A%D0%B2%D0%B0%D0%B4%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BD%D0%B0%D1%8F))%2C%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F%2C%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F%2C%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F%2C%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F%20(8).png)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artlight |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип вимикача | Настінний |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Теплий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 240 Ват |
| Довжина | 32 |
| Площа освітлення | до 8 |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Накладний |
| Ширина | 32 |