-23%


806 ₴
623 ₴
LED світильник підвісний трековий VIDEX 10 W 4100 K — це освітлювальний пристрій, може використовуватися як основне, так і акцентне освітлення декоративної підсвітки житлових, торгових і адміністративних приміщень, кафе та ресторанів, виставкових залів, галерей тощо. Цей світильник чудово впорається як із завданням самостійного освітлення, так і матиме гармонійний вигляд у композиції з іншими світильниками в стилі модерн. Корпус виготовлений з алюмінію, на відміну від дешевих аналогів із металевим корпусом, не схильний до корозії.
Світильник має світловидатність — 80 лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 800 лм. Джерелом світла слугують світлодіоди, що забезпечують якісне, рівномірне освітлення. Під час роботи світильника немає мерехтіння, інфрачервоного або ультрафіолетового випромінювання.
Колірна температура — 4100К (біле світло). Кут розсіювання світла — 36°.
Стійкий до великої кількості увімкнень і винятків (100000). Ресурс роботи — 30 000 годин. Слугувати довго, що підтверджується гарантією — 2 роки. Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов'язаних із браком потреби ремонту та заміни ламп або комплектуючих. Під час виготовлення використовуються тільки безпечні матеріали.
Під час під'єднання безпосередньо до мережі забезпечить стабільну роботу у разі перепадів напруги. Робочий діапазон напруги 100-265 В.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 80 Ват |
| Якість світла | Днів > 90 |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Кількість джерел світла | 1 шт |
| Коефіцієнт потужності | 0.5 |
| Максимальна сила струму | 90 мА |
| Напруга мережі | 100–265 В змінного струму |
| Розміри | 60 мм х 300мм |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Тип світильника | Трековий |
| Кут розсіювання | 36° |
| Колірна температура, К | 4100K |
| Частота | 50/60 Гц |
| Енергоефективність | 80 Лм/Вт |