



2 295 ₴
Привабливе сучасне бра WB 1/490 BK поєднує стильний дизайн і енергоефективність. Створіть атмосферу комфорту із цим функціональним світильником.
"Бра сучасне лід WB 1/490 BK" є ідеальним рішенням для додавання ексклюзивності та функціональності в будь-яке приміщення.
Цей бра чудово підійде для тих, хто цінує сучасний дизайн та високу якість освітлення. Ідеально підходить для використання у вітальні, спальні чи офісі.
Пориньте в атмосферу комфорту з бра "Бра сучасне лед WB 1/490 BK" вже сьогодні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Line |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Колір | Бронзовий |
| Колірна температура | 4100K |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 80 Ват |
| Довжина | 49 |
| Кількість джерел світла | 1 шт |
| Стиль виконання | Хай тек |
| Тип цоколя | Led |
| Ширина | 5 |