



2 645 ₴
"Бра настінне лед лінійне WB 1/730 BK - ідеальний вибір для тих, хто цінує стиль, сучасність та якість."
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Line |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 18 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Колір | Бронзовий |
| Колірна температура | 4100K |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 144 Ват |
| Довжина | 73 |
| Кількість джерел світла | 1 шт |
| Стиль виконання | Хай тек |
| Тип цоколя | Led |
| Ширина | 5 |