
3 995 ₴
"Бра Led лінійне чорне WJ 7214/7 BK (1150*700)" - чудовий вибір для тих, хто цінує сучасний дизайн та функціональність.
Не пропустіть можливість купити "Бра Led лінійне чорне WJ 7214/7 BK (1150*700)" за вигідною ціною з швидкою доставкою!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Line |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Колір | Бронзовий |
| Колірна температура | 4100K |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 240 Ват |
| Довжина | 115 |
| Кількість джерел світла | 1 шт |
| Стиль виконання | Хай тек |
| Тип цоколя | Led |
| Ширина | 70 |