




3 535 ₴
"Світлодіодний Світильник Аполло WJ 214-500" має низку переваг:
Цей світлодіодний світильник ідеально підійде для сучасних інтер'єрів, де важливими є не тільки функціональність, але й стильне освітлення.
Використання та застосування:"Світлодіодний Світильник Аполло WJ 214-500" підходить для:
Не пропустіть можливість оновити свій інтер'єр за допомогою "Світлодіодний Світильник Аполло WJ 214-500"!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Line |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | гіпс |
| Матеріал плафона, підвісок | Гіпс |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 72 Ват |
| Площа освітлення | до 5 |