



2 395 ₴
"Трендовий Лід світильник APOLLO WJ 214-300" - це стильне та ефективне джерело освітлення, чудово впишеться в інтер'єрі в стилі арт-деко. Його можливість працювати у трьох режимах колірної температури забезпечить комфортне освітлення у час доби. Зручний тип кріплення та настінний вимикач роблять його простим у використанні.
Вигідна покупка світильника "Трендовий Лід світильник APOLLO WJ 214-300" подарує вашому інтер'єру унікальне освітлення та стильний акцент.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Line |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | гіпс |
| Матеріал плафона, підвісок | Гіпс |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 40 Ват |
| Площа освітлення | до 5 |