

2 865 ₴
Кругла люстра Лед з пультом S 21-500 BK+WT - це стильне та сучасне освітлення для вашого інтер'єру. Її ультра-модний дизайн у мінімалістичному стилі чудово доповнить будь-яке приміщення. Завдяки вбудованим світлодіодам, вона забезпечує яскраве та якісне освітлення в теплому, нейтральному або холодному відтінках, що налаштовується за допомогою димера та пульта дистанційного керування.
Кому підійде:Ця люстра ідеально підійде для сучасних інтер'єрів, де важливими є як функціональність, так і естетика. Вона прикрасить вітальню, спальню або кабінет, додавши до приміщення шарм та затишок.
Переваги використання Круглої люстри Лед із пультом S 21-500 BK+WT:| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Line |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 73 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 584 Ват |
| Оснащення | пульт дистанційного управління, диммер, LED драйвер з регульованою колірною температурою |
| Площа освітлення | до 18 |