
6 395 ₴
"Стильна люстра ЛЕД супутник R 88/8 AB" - це не просто джерело світла, це мистецтво, що доповнює інтер'єр вашого приміщення своїм сучасним дизайном та функціональністю. Люстра поєднує у собі високу якість матеріалів, енергоефективність та тривалий термін служби.
Ідеальний вибір для тих, хто цінує сучасний дизайн, енергоефективність та функціональність у своєму інтер'єрі. Підходить для використання у житлових приміщеннях, офісах, кафе та ресторанах.
Замовте "Стильну люстру ЛЕД супутник R 88/8 AB" прямо зараз і перетворіть свій простір з елегантним світильником високої якості!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Line |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діммер | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 74 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Бронзовий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 592 Ват |
| Кількість джерел світла | 8 шт |
| Площа освітлення | до 18 |
| Термін служби | 50 000 ч. |
| Стиль виконання | Хай тек |