
8 625 ₴
Встановіть цю елегантну люстру у вашому інтер'єрі для створення сучасного та яскравого освітлення. Ідеально підходить для вітальні, спальні або їдальні.
Користь та переваги:Ідеальний вибір для тих, хто цінує сучасний стиль, енергоефективність та довговічність освітлення.
Радість від придбання "Яскрава стельова лед люстра R 88/10 BK":Насолоджуйтесь яскравим та ефективним світлом, яке перетворить ваш інтер'єр, підкреслить сучасний дизайн та створить особливу атмосферу у вашому будинку.
Купити "Яскрава стельова лед люстра R 88/10 BK" за вигідною ціною за участю в акціях, знижках та можливістю оплати в кредит або розстрочку. Детальні характеристики: напруга, гарантія, матеріали, стиль та багато іншого. Швидка доставка, можливість отримання відгуків, гарантійне обслуговування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Line |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діммер | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 90 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 110 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 720 Ват |
| Кількість джерел світла | 10 шт |
| Площа освітлення | до 20 |
| Термін служби | 50 000 ч. |
| Стиль виконання | Хай тек |