


3 945 ₴
"Стельовий круглий світильник лід MJ 52/2+LED BK+WT" - це сучасний та стильний світильник, що підходить для освітлення різних приміщень. Його оснащення LED драйвером з регульованою колірною температурою та наявність пульта дистанційного керування роблять його зручним у використанні. Поєднання білого та чорного кольорів, а також теплий-нейтральний відтінок свічення дозволяють створити затишну атмосферу в кімнаті. Світлодіодні лампи забезпечують яскраве освітлення за низького енергоспоживання. Стельовий світильник підходить для офісів, квартир, ресторанів та інших приміщень, де важлива функціональність та стильний дизайн.
Вибравши цей світильник, ви отримаєте не тільки якісний та функціональний продукт, але й приємне освітлення, що створює затишок та комфорт у будь-якому приміщенні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Line |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діммер | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Силікон |
| Потужність лампи | 46 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 9 см |
| Діаметр стельової чаші | 30 см |
| Довжина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 368 Ват |
| Кількість джерел світла | 4 шт |
| Оснащення | led драйвер із регульованою колірною температурою, під час кожного вмикання вимикача, перемикатися режими |
| Площа освітлення | до 10 |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Так само ці моделі є в інших кольорах | уточнюйте в менеджера |