-12%


2 828 ₴
2 486,48 ₴
"Срібляста люстра Led c підсвічуванням SL-5332/3+3B CR+RGB" від бренду Svet - це сучасне та елегантне освітлення для вашого інтер'єру. Кожна деталь продумана до дрібниць, щоб створити затишок у приміщенні та підкреслити стиль вашого будинку.
Ця люстра – ідеальне доповнення до сучасного інтер'єру. Вона створить затишне освітлення та стане невід'ємною частиною вашого будинку. Уточнюйте наявність цієї моделі в інших кольорах у менеджера та купуйте сучасне освітлення з вигодою!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SVET |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 168 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Хром |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 1344 Ват |
| Кількість джерел світла | 6 шт |
| Оснащення | led драйвер із регульованою колірною температурою, під час кожного вмикання вимикача, перемикатися режими |
| Площа освітлення | до 30 |
| Підсвітка навколо основи | RGB 7 кольорів веселки (Червоний, Жовтогарячий, Жовтий, Зелений, Блакитний, Синій, Фіолетовий) |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Так само ці моделі є в інших кольорах | уточнюйте в менеджера |