-8%





2 116 ₴
1 946,24 ₴
"Люстра Led чорна без підсвічування SL-5332/2+2+2 BK" має ряд переваг, що роблять її привабливим вибором:
Ця люстра ідеально підійде для сучасних інтер'єрів, де потрібне ефективне освітлення з можливістю регулювання інтенсивності світла. Також вона буде чудовим вибором для тих, хто цінує якість, стиль та функціональність.
Купуючи "Люстра Led чорна без підсвічування SL-5332/2+2+2 BK", ви не тільки отримуєте якісний товар із сучасним дизайном, але й радієте затишку та комфорту, які приносить гарне освітлення. Довіртеся цій моделі для створення атмосфери тепла та стилю у вашому інтер'єрі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SVET |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 192 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 78 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 1536 Ват |
| Кількість джерел світла | 6 шт |
| Оснащення | led драйвер із регульованою колірною температурою, під час кожного вмикання вимикача, перемикатися режими |
| Площа освітлення | до 30 |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Так само ці моделі є в інших кольорах | уточнюйте в менеджера |