






4 503 ₴
Характеристики товару:
Світлодіодні люстри з колами, такі як модель 2122WH+BK, являють собою сучасне та стильне освітлювальне рішення, що має ряд переваг:
Ця світлодіодна люстра ідеально підходить для сучасних інтер'єрів та допомагає створити затишну атмосферу в будь-якому приміщенні.
Світлодіодна люстра з колами 2122WH+BK чудово підійде для тих, хто цінує сучасний дизайн, комфорт та функціональність. Це чудове рішення для мешканців квартир та будинків, офісних приміщень, а також для любителів стильного та функціонального освітлення.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 80 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 см |
| Діаметр стельової чаші | 30 см |
| Довжина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 640 Ват |
| Кількість джерел світла | 3 шт |
| Оснащення | led драйвер із регульованою колірною температурою, під час кожного вмикання вимикача, перемикатися режими |
| Площа освітлення | до 18 |
| Підсвітка навколо основи | 4000K (Нейтральний колір) |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Так само ці моделі є в інших кольорах | уточнюйте в менеджера |
| Управління з телефону | Є, уточнюйте у менеджера |