




4 503 ₴
"Біла люстра ЛЕД на тросах 1029-600+400+300WH" - стильне та функціональне освітлення для вашого інтер'єру. Ідеальний вибір для тих, хто цінує сучасний дизайн та якісне освітлення.
"Біла люстра ЛЕД на тросах 1029-600+400+300WH" - це не просто джерело світла, це елемент декору, що приносить радість та затишок у вашу оселю. Рекомендується для використання в сучасних інтер'єрах, у стилі арт-деко, та для тих, хто цінує якість, стиль та функціональність.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 105 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 см |
| Діаметр | 110 см |
| Діаметр стельової чаші | 25 см |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 110 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У перекладі на звичайні лампи розжарювання | 840 Ват |
| Діаметр кілець | 60+40+20 см |
| Кількість джерел світла | 3 шт |
| Мінімальна висота | 50 |
| Оснащення | led драйвер із регульованою колірною температурою, під час кожного вмикання вимикача, перемикатися режими |
| Площа освітлення | до 20 |
| Так само ці моделі є в інших кольорах | уточнюйте в менеджера |
| Форма плафона | Коло |